Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție lemn de foc necesar clădirilor aflate în subordinea UAT Vișeu de Sus și blocurilor sociale

Număr anunț
DA31219631
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.580.962 RON
Data publicării
22.08.2022 00:00
Data finalizării
23.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.580.962 RON