Ofertă acceptată Cumpărare directă

jocuri de artificii

Număr anunț
DA31213558
Autoritate contractantă
COMUNA BIRDA (CUI 16414777)
Cod CPV
24613200-6 · Artificii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.773.340 RON
Data publicării
19.08.2022 00:00
Data finalizării
23.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.773.340 RON