Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat

FURNIZARE FOTOCOPIATOR PENTRU DS GIURGIU

Număr anunț
CN1000010
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
4.650 RON 7,0% sub estimat
Data publicării
11.04.2018 16:36
Anunț de atribuire
CAN1004813
Termen limită
16.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1000229

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841

Valoare atribuită

4.650 RON

din 5.000 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 350 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.