Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sevicii cultural-artistice pentru Ruga Bisericii Ortodoxe din Tisa Nouă din cadrul Zilelor Comunei

Număr anunț
DA31222685
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 3519526)
Cod CPV
92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
41.404.189 RON
Data publicării
22.08.2022 00:00
Data finalizării
23.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.404.189 RON