Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii proiectare - faza studiu de soluție in vederea obtinerii avizului tehnic de racord

Număr anunț
DA31218082
Autoritate contractantă
SCOALA DE FORMARE INITIALA SI CONTINUA A PERSONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA IASI (CUI 32593550)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.784.377 RON
Data publicării
22.08.2022 00:00
Data finalizării
23.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.784.377 RON