Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,7% sub estimat
Acord cadru de furnizare produse de panificatie si legume-fructe
- Număr anunț
- SCN1000054
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198.479,30 RON
- Valoare atribuită
- 48.132,40 RON 75,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2018 14:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1001410
- Termen limită
- 24.04.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000164
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru - Contract subsecvent.doc.p7s
- Declaratie _Functii_decizie.jpg.p7s
- FisaDate_DF1000164.pdf
- Furnizare panificatie fructe-legume - Formulare.doc.p7s
- Furnizare panif leg fruct- Caiet de sarcini.pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 48.132,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse de panificatie proaspete | — | Anulat | — |
| 2 | Produse de panificatie congelate | — | Anulat | — |
| 3 | Legume si fructe proaspete | — | NUTRIVET,PARHAN COM S.R.L. 2 contracte | 32.427,20 RON |
| NUTRIVET,PARHAN COM S.R.L. · contract 8469/20.06.2018 · 20.06.2018 | — | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 8470/20.06.2018 · 20.06.2018 | 32.427,20 RON | |||
| 4 | Legume congelate | — | PARHAN COM S.R.L. 2 contracte | 2.300 RON |
| PARHAN COM S.R.L. · contract 8472/20.06.2018 · 20.06.2018 | 2.300 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 8471/20.06.2018 · 20.06.2018 | — | |||
| 5 | Legume si fructe conservate la borcan | — | PARHAN COM S.R.L. 2 contracte | 13.405,20 RON |
| PARHAN COM S.R.L. · contract 8474/20.06.2018 · 20.06.2018 | 13.405,20 RON | |||
| PARHAN COM S.R.L. · contract 8473/20.06.2018 · 20.06.2018 | — | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
NUTRIVET SRL CUI RO 16534757
Valoare atribuită
48.132,40 RON
din 198.479,30 RON estimat
75,7%
Adjudecat la 24,3% din estimat · economie 150.346,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.