Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachetul contine hartie, instrumente scris, usb 32 gb, consumabile birotica

Număr anunț
DA31205020
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA , SAT VARBILA COMUNA IORDACHEANU (CUI 28994694)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.047.004 RON
Data publicării
18.08.2022 00:00
Data finalizării
23.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.047.004 RON