Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Executie lucrari de constructie dispensar uman
- Număr anunț
- SCN1000046
- Autoritate contractantă
- Comuna Tatarani (Primaria Tatarani) (CUI 4344430)
- Furnizor / câștigător
- ATHENAEUM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 5602554)
- Cod CPV
- 45215100-8 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 740.895,69 RON
- Valoare atribuită
- 731.838,25 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2018 10:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1002748
- Termen limită
- 18.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000162
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- desenate .rar.p7s
- economic .rar.p7s
- FisaDate_DF1000162.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract .docx.p7s
- scrisa .rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ATHENAEUM CONSTRUCT S.R.L. CUI 5602554
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ALVEARE GROUP ROMANIA CONSORZIO STABILE S.R.L. CUI 34646821
Asociați 1
S.C TIRRENA COSTRUZIONI SAS DI FLAGILLO PASQUALINA & C CUI 01838640611
Valoare atribuită
731.838,25 RON
din 740.895,69 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 9.057,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.