Atribuită
Anunț de participare
Furnizare remorca auto cu dublu ax, OS Ilia - DS Hunedoara 2026
- Număr anunț
- SCN1175837
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- MATAHARIAS S.R.L. (CUI 32478454)
- Cod CPV
- 34223300-9 · Remorci (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.327 RON
- Valoare atribuită
- 10.150 RON
- Data publicării
- 02.06.2026 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1135103
- Termen limită
- 15.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272156
Documente
Documentația de atribuire
- Garantie de participare si de buna executie FURNIZARE REMORCA cu dublu ax - DS HD 2026.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1272156.pdf
- Sectiunea a III a CAIET SARCINI FURNIZARE REMORCA cu dublu ax - DS HD 2026.pdf.p7s
- Sectiunea a IV a Model contract FURNIZARE REMORCA cu dublu ax - DS HD 2026.pdf.p7s
- Sectiunea a V a FORMULARE FURNIZARE REMORCA cu dublu ax - DS HD 2026.doc.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATAHARIAS S.R.L. CUI RO32478454
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OCTOGAS EXPRES DISTRIBUTION SRL CUI 30490087
Valoare atribuită
10.150 RON
din 9.327 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro