Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport , decopertat, nivelat Pamant vegetal- 45mc Monumentul Eroilor

Număr anunț
DA31214913
Autoritate contractantă
Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.013 RON
Valoare atribuită
41.215.538 RON
Data publicării
19.08.2022 00:00
Data finalizării
23.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.215.538 RON

din 2.013 RON estimat