Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banca scolara model 31182, cu inaltime si unghi de inclinare reglabil (structura plat ovala galbena,

Număr anunț
DA31229435
Autoritate contractantă
Comuna Turia (CUI 4404630)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.693.430 RON
Data publicării
23.08.2022 00:00
Data finalizării
24.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.693.430 RON