Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Concurs de solutii pentru realizarea monumentului de for public cu tematica ”Iași- Capitala Celor Trei Uniri„
- Număr anunț
- DC1000015
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Cod CPV
- 92310000-7 · Servicii de creare si interpretare de opere artistice si literare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Concurs de solutii deschiscum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 843.529 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 01:59
- Anunț de atribuire
- RDC1000011
- Termen limită
- 08.10.2018 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 169-385463
- Documentație de atribuire
- DF1020994
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1020994.pdf
- Plan amplasare monument 2.pdf.p7s
- Proiect contract.PDF.p7s
- Regulament concurs.pdf.p7s
- Sectiunea 3_ FORMULARE SI MODELE DOCUMENTE.doc.p7s
- Tema concurs.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
COVATARU DAN CUI 16261380
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MADALIN CORNEL VALEANU CUI 36941925
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COVATARU DAN CUI 40082239
Valoare atribuită
0 RON
din 843.529 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 843.529 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.