Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELABORAREA EVALUARII RISCURILOR PROFESIONALE PENTRU FIECARE MESERIE-ACTUALIZARE

Număr anunț
DA31231974
Autoritate contractantă
Comuna Tia Mare (CUI 5139833)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
34.452.086 RON
Data publicării
23.08.2022 00:00
Data finalizării
24.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.452.086 RON