Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Servicii de proiectare tehnica si executie lucrari in cadrul Proiectului: EXTINDERE, REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII, SAT OBIRSIA, COM. OBIRSIA, JUDETUL OLT
- Număr anunț
- SCN1000068
- Autoritate contractantă
- COMUNA OBARSIA (CUI 5139710)
- Furnizor / câștigător
- TECON CONSTRUCT S.R.L. (CUI 18449283)
- Cod CPV
- 45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.943.593 RON
- Valoare atribuită
- 1.902.177,06 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.04.2018 10:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1000220
- Termen limită
- 02.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000205
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1000205.pdf
- Modele Formulare.pdf.p7s
- Parte desenata.zip.p7s
- Parte scrisa.zip.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TECON CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 18449283
Asociați 1
SC ACCENT CONSULTING S.R.L.-D CUI 36255064
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SC EXPLOCOM PAD SRL Buzau CUI RO15614459
Terți susținători 1
FAMINSTAL SRL CUI RO 17784344
Valoare atribuită
1.902.177,06 RON
din 1.943.593 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 41.415,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.