Atribuită
Anunț de participare
Vehicule noi cu 4 roti motoare, diesel, categoria SUV, cu 5 usi, transmisie 4x4 nepermanenta.
- Număr anunț
- CN1004899
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34113000-2 · Vehicule cu 4 roti motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 648.158,40 RON
- Valoare atribuită
- 648.150 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 16:13
- Anunț de atribuire
- CAN1009072
- Termen limită
- 07.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026123
Documente
Documentația de atribuire
- 1. ACORD CONTRACTUAL VEHICULE SUV 10 BUC.pdf.p7s
- 2. CONDITII GENERALE VEHICULE SUV 10 BUC.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- FisaDate_DF1026123.pdf
- Formulare.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
648.150 RON
din 648.158,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro