Ofertă acceptată Cumpărare directă

Poarta securitate detectie metale cu 20 zone, Garrett MZ6100 International 30

Număr anunț
DA31231509
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Cod CPV
35124000-9 · Detectoare de metal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.539.551 RON
Data publicării
23.08.2022 00:00
Data finalizării
24.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.539.551 RON