Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat

Contract de Furnizare motorina standard iarna cu si fara acciza

Număr anunț
SCN1018822
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI 1590082)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.380 RON
Valoare atribuită
151.690,12 RON 5,4% sub estimat
Data publicării
03.10.2018 12:29
Anunț de atribuire
SCNA1009157
Termen limită
15.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026036

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM SA CUI RO 1590082

Valoare atribuită

151.690,12 RON

din 160.380 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 8.689,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.