Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat
ACHIZITIE DE 6 AUTOUTILITARE 4 X4
- Număr anunț
- SCN1018430
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450.000 RON
- Valoare atribuită
- 410.262,96 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2018 11:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1009315
- Termen limită
- 16.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008290
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- contract de furnizare-semnat.pdf.p7s
- contr furniz prin Rabla-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1008290.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DEDEMAN AUTOMOBILE S.R.L. CUI RO15934070
Valoare atribuită
410.262,96 RON
din 450.000 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 39.737,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.