Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de dirigenție de șantier pe întreaga perioadă de desfășurare a lucrărilor de execuție, recepția lucrărilor, până la recepția finală, la obiectivul „Modernizare DJ652A, DN6 Cârcea – DN65, km 0+000 – km 6+300”
- Număr anunț
- SCN1018761
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- IRIMAT CONS SRL (CUI 17171510)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171.791,08 RON
- Valoare atribuită
- 171.504 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2018 08:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1009493
- Termen limită
- 17.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026051
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 23.pdf.p7s
- Anexa 9.xls.p7s
- Anexele 10, 11, 19-21.xls.p7s
- Anexele 1-8 si 12-18 si 22.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026051.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract dirigentie.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Q TEST SA CUI RO 16310091
Valoare atribuită
171.504 RON
din 171.791,08 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 287,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.