Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERIE 60AH PERNTRU UPS SI UPS AVANSA 300W

Număr anunț
DA31230512
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Cod CPV
31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.317.016 RON
Data publicării
23.08.2022 00:00
Data finalizării
24.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.317.016 RON