Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta, asistenta si reprezentare juridica in cadrul procedurilor de expropriere

Număr anunț
DA31228028
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.078.374 RON
Data publicării
23.08.2022 00:00
Data finalizării
24.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.078.374 RON