Ofertă acceptată Cumpărare directă

aviz/autorizatie de gospodarire a apelor - sistem de alimentare cu apă si sistem de canalizare

Număr anunț
DA31225757
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZA (CUI 4395019)
Cod CPV
71800000-6 · Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.611.031 RON
Data publicării
23.08.2022 00:00
Data finalizării
24.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.611.031 RON