Ofertă acceptată Cumpărare directă

Role/cearceaf medical pentru pat de unica folosinta 60 x 80 m

Număr anunț
DA31219098
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.940.153 RON
Data publicării
22.08.2022 00:00
Data finalizării
24.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.940.153 RON