Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIF 750 ml Profesional +Burete vase tip V x3, x2 ++Apa distilata 1.5l+Gel ras Gillette 200 ml _+Save

Număr anunț
DA31233833
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Cod CPV
33711800-5 · Produse de barbierit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.293.580 RON
Data publicării
24.08.2022 00:00
Data finalizării
25.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.293.580 RON