Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari de reparatie gard beton prefabricat din cadrul Sector Politiei de Frontiera Orlea

Număr anunț
DA31235502
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Cod CPV
44231000-8 · Panouri prefabricate pentru garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.693.443 RON
Data publicării
24.08.2022 00:00
Data finalizării
25.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.693.443 RON