Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie instalatii gaze naturale si instalatii termice conform oferta 9171/24.08.2022

Număr anunț
DA31237390
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
339.873 RON
Data publicării
24.08.2022 00:00
Data finalizării
25.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339.873 RON