Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie RAM Kingston FURY Beast RGB 64GB DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Kit si cablu HDMI

Număr anunț
DA31235399
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ASTRONOMIC BUCURESTI (CUI 4183130)
Cod CPV
30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.116.469 RON
Data publicării
24.08.2022 00:00
Data finalizării
25.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.116.469 RON