Atribuită Anunț de participare

Acord - cadru furnizare motorina euro 5

Număr anunț
184385
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI 11158953)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.900.000 RON
Valoare atribuită
13.925.532 RON
Data publicării
13.04.2018 01:30
Anunț de atribuire
189193
Termen limită
16.05.2018 16:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 074-165805
Documentație de atribuire
322320

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

13.925.532 RON

din 9.900.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.