Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filmare si difuzare eveniment pe postul Etno Tv. Asigura in cadrul emisiunilor din grila ETNO TV dif

Număr anunț
DA31232845
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ONCESTI (CUI 16405078)
Cod CPV
92221000-6 · Servicii de productie de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.416.164 RON
Data publicării
24.08.2022 00:00
Data finalizării
25.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.416.164 RON