Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de promovare si informare cetateni eveniment ”Cavalerii teutoni” si ”Cetatea Vie” Feldioara

Număr anunț
DA31248158
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Cod CPV
92221000-6 · Servicii de productie de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.880.136 RON
Data publicării
25.08.2022 00:00
Data finalizării
26.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.880.136 RON