Ofertă acceptată Cumpărare directă

Burete magnetic pentru tabla alba magnetica whiteboard de scris 11 cm x 5,5 cm x 2,5 cm B4U BE1016

Număr anunț
DA31247103
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
30195911-1 · Accesorii pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
25.08.2022 00:00
Data finalizării
26.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON