Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi Medicale Nitril Albastre Nepudrate (L) 100 Buc KingFa EN455

Număr anunț
DA31247990
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI 11178217)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.024.228 RON
Data publicării
25.08.2022 00:00
Data finalizării
26.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.024.228 RON