Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare, dezinfecție, dezinsecție

Număr anunț
DA31249256
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1, SAT PARPANITA-NEGRESTI (CUI 24437410)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3 RON
Valoare atribuită
35.633.099 RON
Data publicării
25.08.2022 00:00
Data finalizării
26.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.633.099 RON

din 3 RON estimat