Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii pardoseli sali clasa si bucatarie

Număr anunț
DA31229393
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Anghel Saligny (CUI 4652716)
Cod CPV
45432100-5 · Lucrari de montare de acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.132.983 RON
Data publicării
23.08.2022 00:00
Data finalizării
29.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.132.983 RON