Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INTRETINERE CONF. ADV 1310401 DIN 22.08.2022

Număr anunț
DA31248104
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE CAZARE SI PROCEDURI PENTRU SOLICITANTII DE AZIL TIMISOARA (CUI 22471297)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.833.122 RON
Data publicării
25.08.2022 00:00
Data finalizării
29.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.833.122 RON