Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Pth ,detalii de executie si asist tehnica proiectant pentru Infiintare retea apa Radeni

Număr anunț
DA31240502
Autoritate contractantă
COMUNA PASTRAVENI (CUI 2614201)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.461.132 RON
Data publicării
24.08.2022 00:00
Data finalizării
29.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.461.132 RON