Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTOP acer i3, MEMORIE RAM 8GB, SSD 512GB, LICENTA WINDOWS 10

Număr anunț
DA31243616
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.191.251 RON
Data publicării
25.08.2022 00:00
Data finalizării
29.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.191.251 RON