Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere, reabilitare și dotare loc joacă în aer liber incintă Parc Comunal comuna Gheorghe Lazăr

Număr anunț
DA31247985
Autoritate contractantă
Comuna Gheorghe Lazar (CUI 4427978)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.152.561 RON
Data publicării
25.08.2022 00:00
Data finalizării
29.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.152.561 RON