Ofertă acceptată Cumpărare directă

panouri bond

Număr anunț
DA31251540
Autoritate contractantă
Scoala cls.I -VIII Poiana Cristei - Vrancea (CUI 22751297)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.942.568 RON
Data publicării
26.08.2022 00:00
Data finalizării
29.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.942.568 RON