Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de Reabilitare trotuare in loc. Sanpetru German si loc.Munar, com Secusigiu, jud Arad

Număr anunț
DA31249951
Autoritate contractantă
COMUNA SECUSIGIU (CUI 3519577)
Cod CPV
45222000-9 · Lucrari de constructii pentru lucrari publice, altele decat podurile, puturile si pasajele subterane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.228.413 RON
Data publicării
26.08.2022 00:00
Data finalizării
29.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.228.413 RON