Atribuită Cumpărare directă

Dirigentie de santier pentru Amenajare spatiu de Joaca in comuna Macesu de Jos

Număr anunț
DA35638444
Autoritate contractantă
COMUNA MACESU DE JOS (CUI 5001929)
Furnizor / câștigător
ROMAN C. ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34420459)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
29.04.2024 13:50
Data finalizării
30.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON