Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masurare rezistenta de dispersie priza de pamant

Număr anunț
DA31253114
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 3 Suceava (CUI 4243916)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.855.137 RON
Data publicării
26.08.2022 00:00
Data finalizării
29.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.855.137 RON