Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

Achizitie publica de servicii de proiectare si asistenta tehnica, inclusiv alimentare cu energie electrica si executia de lucrari pentru realizarea obiectivului: „Infiintare retea de alimentare cu apa in comuna Bradulet, judetul Arges, inclusiv alimentare cu energie electrica”

Număr anunț
427084
Autoritate contractantă
COMUNA BRADULET (PRIMARIA BRADULET JUD. ARGES) (CUI 4318326)
Furnizor / câștigător
ZEUS SA (CUI 5395513)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.162.113,62 RON
Valoare atribuită
10.020.618,13 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
16.04.2018 16:55
Anunț de atribuire
225020
Termen limită
16.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
322454

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2 Individuala
Alți participanți 1
-

Valoare atribuită

10.020.618,13 RON

din 10.162.113,62 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 141.495,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.