Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare, verif., executie şi punere în funcţiune instal. de gaze nat.in urma modif.

Număr anunț
DA31223280
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.212.630 RON
Data publicării
22.08.2022 00:00
Data finalizării
29.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.212.630 RON