Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

PROIECTARE + EXECUTIE Reabilitare, modernizare și dotare dispensar medical în comuna Brădești, județul Dolj

Număr anunț
SCN1000164
Autoritate contractantă
COMUNA BRADESTI (CUI 4553747)
Furnizor / câștigător
ZAROM DESIGN SRL (CUI 18722870)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694.994,12 RON
Valoare atribuită
680.154,97 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
16.04.2018 15:56
Anunț de atribuire
SCNA1000068
Termen limită
07.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1000648

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ZAROM DESIGN SRL CUI RO18722870

Valoare atribuită

680.154,97 RON

din 694.994,12 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 14.839,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.