Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat

Detector automat/stationar de agenti chimici şi Detector pentru agenti biologici

Număr anunț
RFQ1000005
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
ROM TECH SRL (CUI 8944055)
Cod CPV
35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cerere de oferta
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560.790 RON
Valoare atribuită
534.000 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
18.04.2018 16:03
Anunț de atribuire
RFQA1000005
Termen limită
23.04.2018 10:00
Documentație de atribuire
DF1000267

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 560.790 RON Adjudecat: 534.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Detector automat/stationar de agenti chimici 325.500 RON ROM TECH S.R.L. 324.000 RON ↓0,5%
2 Detector pentru agenti biologici 235.290 RON ROM TECH S.R.L. 210.000 RON ↓10,7%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ROM TECH SRL CUI RO 8944055

Valoare atribuită

534.000 RON

din 560.790 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 26.790 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.