Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs DPO-GDPR (Responsabil cu protectia datelor cu caracter personal) - Acreditat, Cod COR 242231

Număr anunț
DA31263609
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.030.918 RON
Data publicării
29.08.2022 00:00
Data finalizării
30.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.030.918 RON