Atribuită Cumpărare directă

furnizare echipamente bucatarie

Număr anunț
DA35645099
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Furnizor / câștigător
BILANCIA EXIM SRL (CUI 3968479)
Cod CPV
31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
75.348,25 RON
Data publicării
30.04.2024 13:50
Data finalizării
02.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.348,25 RON