Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA35647034
Autoritate contractantă
Comuna Andreiasu de Jos (Consiliul Local Andreiasu de Jos Vrancea) (CUI 4447304)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.544,80 RON
Data publicării
30.04.2024 13:50
Data finalizării
02.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.544,80 RON