Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

“AMENAJARE PARC CORNELIU COPOSU”

Număr anunț
SCN1000143
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
NORD CONSTRUCT SRL (CUI 6343288)
Cod CPV
45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
885.310 RON
Valoare atribuită
883.746,24 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
16.04.2018 08:16
Anunț de atribuire
SCNA1000148
Termen limită
03.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1000484

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NORD CONSTRUCT SRL CUI RO 6343288
Asociați 1
TERRA BUILDING SRL CUI RO 14232426
Subcontractanți 1
REPCONS SRL CUI RO 3376230

Valoare atribuită

883.746,24 RON

din 885.310 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.563,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.